שעות פתיחה - שעות פתיחה / שעות פעילות של עסקים
חדשים חלוקה לפי ישובים חיפוש עסק מפת האתר שעות פתיחה
 
שעות פתיחה  
ניווט מהיר
בנקים משרד הפנים ביטוח לאומי דואר רשתות מזון קופות חולים אטרקציות בתי מרקחת ביגוד קניונים הכל לבית    

תקנון אתר שעות פתיחה

 

אנא קראו את בעיון את התקנון לפני השימוש באתר, באם אינכם מסכימים לתנאי כלשהו בתקנון, אל לכם להשתמש באתר ולבוא בטענות. אנו מאחלים לכם גלישה נעימה ומועילה באתר
1. שימוש באתר שעות פתיחה מהווה הסכמה ואישור על קריאת התקנון וסעיפיו.
2. תנאי תקנון זה יכולים להשתנות מידי מועד, ללא כל הודעה מוקדמת על שינוי בתקנון, אנו ממליצים לקרוא את התקנון העדכני.
3. תקנון זה וכן האמור באתר  מנוסח  מראש  בלשון  זכר  רק  מטעמי  נוחות, אך מתייחס כמובן גם לנקבה ולהיפך. כמו כן, כל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהיפך.
4.  אתר שעות פתיחה מאפשר לגולשים למצוא את שעות הפתיחה של עסקים/מוסדות/חנויות/רשתות שונים בארץ וכן את פרטי העסק הכוללים כתובת ומידע נוסף שיתווסף למערכת מידי פעם כגון מספרי טלפון וכו'
5. אתר שעות פתיחה הינו אתר פרטי ואינו קשור למוסדות/בתי עסק/רשתות המופיעים בו
6.  המידע המופיע באתר  מיועד אך ורק לשימושם האישי של הלקוחות ואין לעשות בו כל שימוש מסחרי או עסקי מכל סוג ומין, לפרסם, להעתיק או להפיץ את המידע שבאתר, מבלי לקבל היתר מפורש מראש ובכתב בעלי האתר. כמו כן, אין לעשות כל שימוש במידע המתקבל בשירות על מנת לפגוע, להטעות או להטריד אחרים בכל דרך שהיא.
7.  הקניין הרוחני וזכויות היוצרים של שירות אתר שעות פתיחה שייכים אך ורק למפעיל השירות ולבעל האתר. קיים איסור חמור לשכפל ו/או להעתיק ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או לעשות פעולה כלשהי בתכנים המוצגים ברחבי האתר והשירות, וזאת ללא רשות מפורשת מראש בכתב ממפעילי האתר. מפעיל האתר שומר  לעצמו הזכות לפעול לפי שיקול דעתו הבלעדי בגין הגורם המפר ו/או הפוגע.
8.  תכני האתר, אופי הצגתם, הוספת עסקים והורדת עסקים למערכת עשוי להשתנות מידי פעם, זאת ללא כל הודעה מוקדמת.
9. מפעילי האתר מציגים באתר אך ורק מידע שהתקבל ממאגרי מידע המצויים באופן חופשי ופתוח לציבור באינטרנט או מידע שנמסר לבעלי אתר כדין על ידיד בתי עסק עצמם.
10. מפעיל השירות והאתר לא יבדוק ולא יישא בכל אחריות לגבי טיב המידע, שלמותו, נכונותו, עדכנותו או מהימנות, והוא אינו מתחייב לתקנו או לעדכנו לרבות במידה ויתגלו טעויות או שגיאות. האחריות לוידוא טיב האינפורמציה הנ"ל מוטל במלואו על הלקוחות ו/או משתמשי האתר. אתר שעות פתיחה ממליץ לגולשים לוודא את נכונות הנתונים גם באמצעות התקשרות טלפונית לבעלי העסק.
11. מפעילי האתר אינם נושאים בכל אחריות מכל סוג שהיא לנכונות הפרטים המסופקים באתר, תקינותם, עדכנותם או שלמותם, ואינם נושאים במישרין או בעקיפין בכל אחריות עקיפה או ישירה לכל שימוש כלשהו שנעשה במידע שנמסר באתר ו/או לכל נזק ישיר או עקיף, מיוחד או תוצאתי, כספי או אחר, או כל פגיעה, הפסד, אובדן, תשלום ו/או הוצאה, ישירים או עקיפים, שעלולים להיגרם ללקוחות ו/או לכל צד ג' כלשהו, כתוצאה או עקב השימוש באתר ו/או אספקת המידע ו/או הסתמכות עליו, לרבות בגין אי נכונותו, שלמותו, תקינותו או עדכנותו. לפיכך לגולש באתר  לא יהיו כל תביעה ו/או דרישה ו/או טענה עתידית כלפי מפעילי האתר..
12. לעיתים יופיעו באתר מספרי פרמיום 1-900, מספרים אלו הינם בעלות שיחה רגילה ובתוספת של 50 אגורות לדקה. מספרי הפרמיום מקשרים למספרי בעלי העסקים ומהווים למעשה שירות עבור הגולשים החיוב על השימוש במספרי פרמיום יהיה באמצעות חשבון הטלפון על ידי ספק קו הטלפון ממנו בוצעה השיחה והכל כחוק.
13. מספרי הפרמיום באתר הינו שירות של מפעילי האתר ולא של בעלי העסקים
14. מפעילי האתר ישתדלו לשמור על תקינות האתר והמידע בו ויעדכנו את המידע מידי פעם
15. מפעילי האתר רשאים להפסיק אץ פעילות האתר בצורה זמנית או קבועה ללא כל הודעה מוקדמת.
16. בכל בעיה, שאלה או בקשה בנוגע לשימוש באתר ו/או באשר למידע המפורסם בו, לרבות לשם עדכון המידע המסופק באתר, באפשרות הלקוחות לפנות למפעילי האתר באמצעות כתובת האימייל של מפעילי האתר info@xn----8hcbjj5cq0blc.co.il .
17. בעל עסק הרוצה להוסיף את שעות הפתיחה של בית העסק שלו או המבקש להסיר את שעות הפתיחה של בית העסק שלו, מתבקש לעשות זאת באמצעות כתובת המייל של מפעילי האתר info@xn----8hcbjj5cq0blc.co.ilדודי
18. חל איסור להפעיל תוכנות סריקה ורובוטים על מנת לסרוק את אתר שעות פתיחה.

 

צור קשר עם אתר שעות פתיחה | sitemap | שעות פעילות | מפת האתר | שעות פתיחה | תקנון
כל הזכויות שמורות, אין להעתק תכנים מאתר זה